Довбик обійшов Заварова у списку найкращих снайперів топ-5 ліг: попереду форварда Жирони тільки троє українців

1121
Артем Довбик, фото: Жирона
Український форвард Жирони Артем Довбик відзначився голом ворота Кадіса в домашньому матчі 32-го турі Ла Ліги. На 71-й хвилині він зробив рахунок 3:0.

Артем Довбик відзначився у воротах Кадіса в домашньому матчі 32-го турі Ла Ліги. На 71-й хвилині він зробив рахунок 3:0.

Це 18-й гол Довбика у чемпіонаті Іспанії – тепер він перебуває на четвертій й позиції в списку найкращих українських бомбардирів у топ-лігах. Він обійшов Олександра Заварова, у якого 17 м’ячів.

🔥 Відео голу Довбика дивіться у нашому телеграм-каналі

Довбик цього сезону забив 18 голів та зробив сім асистів у 33 матчах за Жирону, він має 25 очок за системою гол+пас.

9-10. Віктор Циганков – 9

Каталонський клуб після матчу з Кадісом гарантував єврокубки у наступному сезоні. Жирона вперше в історії зіграє у єврокубках.

• Жирона посідає третє місце у таблиці Ла Ліги. Команда набрала 68 очок та збільшила відрив від п’ятого Атлетіка, який перебуває поза зоною ЛЧ, на десять балів.
  • У наступному турі 27 квітня Жирона на виїзді зіграє проти Лас-Пальмасу.