Збірна Грузії з гравцями Динамо і Шахтаря сенсаційно обіграла Португалію: остаточна турнірна таблиця групи

727
4 голоси
Жорж Мікаутадзе святкує гол у ворота Португалії. Фото: Getty Images
У середу, 26 червня, у квартеті F Євро-2024 відбулися кінцеві поєдинки групового етапу. Грузія обіграла Португалію (2:0), а Туреччина здолала Чехію (2:1).

У квартеті F Євро-2024 відбулися поєдинки третього туру групового етапу. Грузія несподівано здолала Португалію (2:0), а Туреччина перемогла Чехію (2:1).

Грузія – Португалія – 2:0

🔥Відео голів матчу дивіться за посиланням🔥

Грузія відкрила рахунок вже на другій хвилині, коли розігнала швидку атаку після втрати м’яча суперником в центрі полі – Жорж Мікаутадзе віддав пас, а Хвіча Кварацхелія забив гол.

Подвоїли власну перевагу номінальні господарі в другому таймі на 57-й хвилині завдяки пенальті, який реалізував Мікаутадзе.

У складі Грузії на 63-й хвилині на заміну вийшов вінгер Динамо Георгій Цитаїшвілі. Матч на лаві запасних провів захисник Шахтаря Георгі Гочолейшвілі.

Футбол. Євро-2024. Гельзенкірхен (Німеччина). Груповий етап, третій тур

Голи: Кварацхелія, 2, Мікаутадзе, 57 (пен.)

Чехія – Туреччина – 1:2

Чехів вже на 20-й хвилині сильно підвів Антонін Барак, який примудрився вилучитися з поля за другий «гірчичник».

Ще важче Чехії стало після пропущеного голу на 51-й хвилині. Турки з трьох ударів поспіль не змогли вразити ціль, поки Ісмаїл Юсек не викотив м’яч на Хакана Чалханоглу, а той відправив м’яч у сітку.

Однак навіть у такій ситуації Чехи примудрилися відігратися – на допомогу прийшов стандарт. Після ауту у штрафному майданчику турків розгорнулася боротьба за м’яч, в якій дуже невпевнено зіграв воротар, що дозволило Томашу Соучеку забити гол практично у порожні ворота.

Все ж вирвали перемогу турки на 90+4-й хвилині, коли із передачі Оркуна Кокджу забив Дженк Тосун.

Футбол. Євро-2024. Гамбург (Німеччина). Груповий етап, третій тур

Голи: Соучек, 66 – Чалханоглу, 51, Тосун, 90+4

Вилучення: Барак, 20

Підсумкова турнірна таблиця групи F

Таким чином, Португалія, Туреччина та Грузія (увійшла до топ-4 у рейтингу найкращих третіх місць) пробилися до 1/8 фіналу. Усі пари цієї стадії турніру та розклад матчів дивіться за посиланням.