Збірна, що погрожує припинити участь на Євро-2024, вкрала перемогу у команди ексзірки Динамо: турнірна таблиця

420
Словенія і Сербія зіграли внічию, фото: Reuters
У четвер, 20 червня, збірні Словенії та Сербії розписали мирову (1:1) у рамках другого туру групового етапу Євро-2024. Серби врятувалися у компенсований час.

Словенія та Сербія, яка погрожує залишити турнір через побажання смерті з боку албанців і хорватів, поділили очки (1:1) в другому турі Євро-2024.

Словенці вийшли вперед на 69-й хвилині. Автором голу став Жан Корнічнік, який у результаті швидкої атаки замкнув дальню стійку воріт після прострілу від Тімі Елсніка.

🔥Відео голів матчу🔥

Хороший шанс, аби відігратися, мав Александар Мітрович, однак м’яч після його удару влучив у поперечину.

В цьому матчі був і український слід. На 76-й хвилині на заміну у складі Словенії вийшов ексвінгер Динамо (2018-2022 рр.) Беньямін Вербич.

На 90+5-й хвилині серби все ж вирвали нічию. Після подачі з кутового від Івана Ілича гол ударом головою забив Лука Йович.