Словенія і Данія поділили очки на Євро-2024: Еріксен вперше забив на великому турнірі після зупинки серця

302
Словенія – Данія. Фото: УЄФА
Сьогодні, 16 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі С зустрічалися національні збірні Словенії та Данії – 1:1.
  • Словенці у червні перед Євро-2024 перемогли Вірменію (2:1) та зіграли внічию з Болгарією (1:1).
  • Данія провела спаринги зі Швецією (2:1) та Норвегією (3:1).
  • У групі С разом зі Словенією та Данією також грають команди Англії та Сербії.
  • Збірна Словенії лише вдруге бере участь у фінальній частині чемпіонату Європи. Перший вихід словенців на Євро відбувся 2000 року, коли у стикових поєдинках вони пройшли збірну України (2:1 та 1:1).
  • Збірні зустрічалися у відбірковому турнірі Євро-2024. У Любляні поєдинок завершився з рахунком 1:1, а на своєму полі данці обіграли Словенію – 2:1.
  • Всього ж команди між собою зустрічалися шість разів.
  • Словенія один матч зіграла внічию, програвши усі інші поєдинки, різниця м'ячів – 3-14.

Перша половина зустрічі пройшла під диктовку данців, які й відкрили рахунок у матчі. На 17-й хвилині гол забив Еріксен, який рівно через 1100 днів після зупинки серця на Євро-2020 (гра проти Фінляндії), знову у грі на чемпіонаті Європи.

▶️ Відео голу Еріксена дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відзначимо, що на 67-й хвилині поєдинку на полі з’явився колишній вінгер Динамо Беньямін Вербіч.

▶️ Відео голу Янжа дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А ще через десять хвилин словенці рахунок зрівняли. Янжа відзначився після подачі з кутового.