«Пристойний на м'ячі і надійний в обороні»: огляд англійських ЗМІ на гру Зінченка в матчі Арсенал – Ліверпуль

253
Олександр Зінченко. Фото: Google
Сьогодні, 4 лютого, у поєдинку 23-го туру англійської Прем'єр-ліги Арсенал переграв Ліверпуль (3:1). Український захисник лондонців Олександр Зінченко провів лише перший тайм та дізнався оцінку своєї гри від британських ЗМІ.

У неділю, 4 лютого, Арсенал на власному полі впевнено обіграв Ліверпуль (3:1). Олександр Зінченко відіграв перший тайм, а потім був замінений, але встиг прийняти участь у гольовій атаці.

▶️ Відео всіх голів у матчі Арсенал – Ліверпуль дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Британська преса стримано оцінила виступ українця. Але й не відзначилася критикою у бік нашого співвітчизника.

Football London – 6/10

Досить пристойний на м'ячі і надійний в обороні, хоча серйозних випробувань у нього не було через домінування Арсенала. Будемо сподіватися, що його заміна не була пов'язана з травмою.

90min – 6/10

Отримав можливість зосередитися на своїй ролі лівого захисника завдяки тому, що Жоржиньо перейшов у півзахист. Виглядав так, ніби отримав вигоду від того, що мав лише одне місце роботи.

Goal – 6/10

У першому таймі не брав активної участі, але був досить надійним у захисті і тримав м'яч. По перерві замість українця вийшов Якуб Ківіор.

Nbc – 5/10

У першому таймі атаки Ліверпуля не вдавалися, але Зінченка замінили  в перерві, ймовірно, через травму.

Pain in the Аrsenal – 6/10

Присутність Жоржиньо обмежила вплив Зінченка на володіння м'ячем, і він був замінений у перерві.

Standard – 6/10

Залишив поле у перерві, напевно, через травму. Українець був солідним у першому таймі, особливо у володінні м'ячем.

• Після цієї перемоги Арсенал набрав 49 очок та потіснив з другої сходинки Манчестер Сіті.
  • У наступному турі лондонці зіграють проти Вест Хема. Поєдинок заплановано на 11 лютого. Початок гри о 16:00.
  • Олександр Зінченко у нинішньому сезоні зіграв за «канонірів» 27 матчів в усіх офіційних турнірах, забив один гол та віддав дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.