Миколенко захоче забути цю гру: Віталій забив автогол – Евертон вилетів з Кубка Англії

496
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У суботу, 27 січня, Евертон Віталія Миколенка вдома приймав Лутон (1:2) у рамках 1/16 фіналу Кубка Англії. Український захисник відзначився автоголом, а його команда покинула турнір.

Евертон українського 24-річного захисника Віталія Миколенка програв Лутону (1:2) у матчі 1/16 фіналу Кубка Англії.

Лутон вийшов уперед на 39-й хвилині матчу. На жаль, зробити їм це допоміг Миколенко, який зрізав м’яч у власні ворота.

⚽️ Відео автоголу Миколенка дивіться у нашому телеграм-каналі

Відповіли «іриски» по перерві. На 55-й хвилині гри Джек Гаррісон отримав пас від Бето та, опинившись перед воротами суперника, розстріляв їх влучним ударом.

Вирвав для гостей перемогу у компенсований час Колі Вудроу, який з меж штрафного майданчика зумів переграти кіпера.

Евертон – Лутон – 1:2

Голи: Гаррісон, 55 – Миколенко, 39 (аг), Вудроу, 90+6

• WhoScored оцінив гру Миколенка, який був на полі усі 90 хвилин, на 6,4/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,7/10.

Миколенко в цьому сезоні провів за Евертон 22 матчі та забив два голи.

Найближчий матч у ліверпульців запланований на 30 січня. Вони в гостях протистоятимуть Фулхему у 22-му турі АПЛ.