Челсі з Мудриком вийшов до 1/16 Кубка Англії: яку оцінку отримав український вінгер

543
Михайло Мудрик. Фото: Google
У поєдинку 1/32 фіналу Кубка Англії Челсі розтрощив представника Чемпіоншипу Престон (4:0). Український вінгер синіх Михайло Мудрик відіграв 61 хвилину, але результативними діями не відзначився. Відома оцінка нашого співвітчизника.

Михайло Мудрик у матчі 1/32 фіналу Кубка Англії проти Престона відіграв 61 хвилину (4:0). Українця за рахунку 1:0 на полі замінив Ноні Мадуеке.

WhoScored оцінив гру Мудрика у 6,6, Sofascore - у 6,7.

• Ударів по воротах Мудрик не завдав.

Варто нагадати, що на внутрішній арені, після перемоги над Лутоном (3:2) Челсі має в активі 28 очок після 20-ти турів та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• Відставання від зони єврокубків (п'яте місце) складає 11 пунктів.
  • У наступному турі Челсі вдома прийматиме Фулхем. Поєдинок заплановано на 13 січня. Початок гри на «Стемфорд Брідж» о 14:30 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 20 матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.