Челсі розгромив середняка Чемпіоншипу та пройшов далі у Кубку Англії: Мудрик не дограв матч до кінця

280
Михайло Мудрик проти Престона. Фото: Google
Сьогодні, 6 січня, на «Стемфорд Брідж» пройшов матч третього раунду Кубка Англії, в якому лондонський Челсі з Михайлом Мудриком у складі зустрічався з Престоном. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0.
  • Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов у цьому поєдинку у стартовому складі.
  • До цього матчу команди зустрічалися 2010-го року, теж у кубку. Тоді сині виграли 2:0 на виїзді.

Господарі поля очікувано володіли ініціативою у першому таймі, але Михайло Мудрик та його партнери не зуміли здолати оборону Престона до перерви.

На 58-й хвилині другої половини поєдинку Челсі зумів перетворити свою перевагу у грі в забитий гол. Точний удар на свій рахунок записав Броя.

Через три хвилини Маурісіо Почеттіно замінив Мудрика на Мадуеке.

Закріпив перевагу господарів поля Сілва, який замкнув подачу з кутового у виконанні Палмера на 66-й хвилині зустрічі.

Майже відразу сині забили і третій гол у поєдинку, чим остаточно зняли усі питання щодо переможця, а крапку у зустрічі поставив Фернандес на 88-й хвилині матчу.

Кубок Англії, 1/32 фіналу

Челсі – Престон – 4:0

Голи: Броя, 58, Сілва, 66, Стерлінг, 69, Фернандес, 88

• Престон після 26-ти поєдинків у Чемпіоншипі займає 14 місце з 35 очками в активі.
  • Челсі має в активі 28 балів після 20-ти турів чемпіонату Англії та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.
  • Відставання від зони єврокубків (п'яте місце) складає 11 пунктів.
  • У наступному турі сині вдома прийматимуть Фулхем. Поєдинок заплановано на 13 січня. Початок гри на «Стемфорд Брідж» о 14:30 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 20 матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.