Перше «українське» дербі нового сезону АПЛ завершилося божевільним трилером: Забарний переміг, програючи 0:2

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
833
Ілля Забарний, фото: Getty Images
В суботу, 31 серпня, Евертон Віталія Миколенка приймав Борнмут Іллі Забарного в рамках третього туру чемпіонату Англії. Матч завершився феєричною перемогою гостей (3:2).

Віталій Миколенко та Ілля Забарний вийшли у старті на матч третього туру АПЛ Евертон – Борнмут.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а всі головні події сталися у другій половині зустрічі. Вже на 50-й хвилині «іриски» відкрили рахунок зусиллями Майкла Кіна. Буквально через сім хвилин Евертон подвоїв свою перевагу – забив Домінік Калверт-Льюїн.

А далі Борнмут створив справжнє диво. На 87-й хвилині гості скоротили відставання завдяки точному удару Антуана Семеньйо. А вже у доданий час Льюїс Кук зрівняв рахунок, а Луїс Сіністерра забав переможний гол.

Англійська Прем'єр-ліга. Третій тур. Ліверпуль. Стадіон «Гудісон Парк»

Евертон – Борнмут – 2:3

Голи: Кін (50'), Калверт-Льюїн (57') – Семеньйо (87'), Кук (90+2'), Сіністерра (90+6')

• Евертон посідає останнє місце в турнірній таблиці, маючи нуль очок. Борнмут йде сьомим з п'ятьма балами в активі.
  • Миколенко в цьому сезоні провів чотири матчі в усіх турнірах, відзначившись асистом.
  • Забарний зіграв у трьох поєдинках АПЛ.
  • В наступному турі Евертон 14 вересня проведе гостьовий матч з Астон Віллою. Борнмут в той же день прийме Челсі.