Розгром з голом Зінченка і п’ятьма м’ячами: Арсенал не помітив чемпіонів Німеччини

683
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
У середу, 7 серпня, Арсенал Олександра Зінченка розгромив Баєр (4:1) у товариському матчі. Український захисник відзначився голом в даному протистоянні.

Арсенал Олександра Зінченка обіграв чинного чемпіона Німеччини Баєр (4:1).

Український оборонець провів на полі перший тайм й на восьмій хвилині зустрічі зумів відкрити рахунок. Футболіст скористався передачею від Кая Гаверца й з другого темпу вразив ворота суперника дальнім ударом в кут.

Відео голу Зінченка

Вже за хвилину перевагу «канонірів» подвоїв Леандро Троссард з асисту того ж таки Гаверца. Третій гол в матчі на 38-й хвилині на свій рахунок записав Габріел Жезус.

В другому таймі Гаверц на 65-й хвилині до двох своїх асистів додав ще й гол. Баєр на 76-й хвилині відповів голом престижу від Адама Гложка (гольова передача Нейтана Телла).

Футбол. Товариський матч

Арсенал – Баєр – 4:1

Голи: Зінченко, 8 Троссард, 9, Жезус, 38, Гаверц, 65 – Гложек, 76

• 11 серпня Арсенал проведе товариський матч проти Ліона за Кубок Емірейтс;
  • Офіційна кампанія для Зінченка і Ко стартує 17 серпня домашнім матчем проти Вулвергемптона в першому турі АПЛ.