«Не був блискучим»: Зінченко дізнався вердикт від англійських ЗМІ за матч Арсенала у заключному турі АПЛ

250
Олександр Зінченко. Фото: Google
У поєдинку 38-го туру АПЛ Арсенал вдома переграв Евертон (2:1), але програв чемпіонську гонку Ман Сіті. Український бек лондонського клубу Олександр Зінченко в матчі з «ірисками» вийшов на заміну по перерві.

Не вразив. Майже всі наші колеги з Англії дали таку характеристику грі Олександра Зінченка в матчі 38-го туру проти Евертона (2:1).

Зауважимо, що українець з’явився на полі лише у другому таймі, а саме на 59 хвилині, замінивши Габріела.

Sport-express.ua провів моніторинг провідних спортивних ЗМІ з Великої Британії, виокремивши написане про нашого співвітчизника.

Football London – 6/10

«Додав трохи більше атакуючої тяги зліва після виходу. Але здебільшого поводив себе тихо на полі».

Goal – 5/10

«Не був блискучим після виходу на поле. Трохи недбало володів м'ячем».

90min – 5/10

«Не справив того ефекту, якого очікував Арсенал».

Givemesport – 5/10

«Не показав нічого надто важливого».

• У підсумковій турнірній таблиці АПЛ Арсенал фінішував на другому місці з відставанням від Манчестер Сіті у два очки.
  • Олександр Зінченко в сезоні 2023/24 років зіграв за Арсенал 35 поєдинків на всіх фронтах: один гол, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.