Зінченко залишився без чемпіонства, Мудрик зіграє в єврокубках: результати заключного туру АПЛ

1370
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
В чемпіонаті Англії завершився останній тур, за підсумками якого Манчестер Сіті фінішував на першому місці, а Арсенал з Олександром Зінченком залишився без трофеїв.

У неділю, 19 травня, відбулися поєдинки останнього, 38-го, туру чемпіонату Англії з футболу.

В одному із матчів між собою зустрічалися Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, та Борнмут, де грає Ілля Забарний.

У першому таймі лондонський клуб відкрив рахунок завдяки неймовірному удару Кайседо із центру поля.

Друга половина зустрічі розпочалася із доволі швидкого голу Стерлінга, однак вже через хвилину Бадьяшиль зрізав м'яч у власні ворота.

Більше голів команди не забивали – перемога Челсі з рахунком 2:1, яка дозволяє лондонцям зіграти у єврокубках наступного сезону.

Зазначимо, що Ілля Забарний вийшов у стартовому складі і провів весь поєдинок, а Михайло Мудрик не зіграв через струс мозку.

Чемпіонат Англії. 38-й тур

Челсі – Борнмут – 2:1

Голи: Кайседо, 17, Стерлінг, 48 – Бадьяшиль, 49 (автогол)

Також сьогодні відбувся поєдинок між Ньюкаслом та Брентфордом, де виступає Єгор Ярмолюк.

Матч подарував вболівальникам одразу шість голів та завершився перемогою гостей.

На жаль, український півзахисник не потрапив до стартового складу та не з'явився на полі впродовж гри.

Брентфорд – Ньюкасл – 2:3

Голи: Янельт, 48, Вісса, 70 – Барнс, 21, Мерфі, 36, Ісак, 38, Гімараес, 77 (пенальті)

В одному із двох найважливіших матчів дня в Англії грали Арсенал Олександр Зінченка та Евертон, де грає Віталій Миколенко.

Лондонському клубу необхідна була лише перемога та сподівання на втрату очок Манчестер Сіті в поєдинку проти Вест Хема.

Однак Арсенал хоч і переміг у грі з «ірисками», проте «містяни» виграли свій матч із рахунком 3:1.

Таким чином лондонці фінішували на другій сходинці, відставши від чемпіона на два бали.

Зазначимо, що Віталій Миколенко пропускав гру через пошкодження, а Олександр Зінченко з'явився на полі на 59-й хвилині.

Арсенал – Евертон – 2:1

Голи: Томіясу, 43, Хаверц, 28 – Гує, 40