«Моментами ми грали не так, як завжди»: Артета прокоментував гру Арсенала у матчі з Баварією

156
Олександр Зінченко та Мікель Артета, фото: Google
9 квітня у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зустрічалися Арсенал та Баварія. Команди грали у Лондоні на стадіоні «Емірейтс», матч завершився внічию (2:2).

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко розпочав матч з Баварією у запасі, але вийшов на поле після першого тайму.

Головний тренер Арсенала Мікель Артета прокоментував гру команди.

«Ми почали досить добре, домінували і не пропустили. Ми забили дійсно хороший гол, і відразу після цього матч був іншим. Ми віддали м'яч нашим суперникам і вони забили. Це Ліга чемпіонів, якщо ви робите помилки, вас карають.

Моментами ми сьогодні грали не так, як завжди. Ми давали мюнхенцям сьогодні багато простору. Але навіть при рахунку 2:1 команда була зібрана та намагалася знайти свій ритм», – сказав Артета.

• Зінченко провів другий тайм, з'явившись на полі після перерви. Фанати Арсенала в захваті від гри українця.
  • Зінченко у цьому сезоні відіграв за Арсенал 32 матчі (один гол, два асисти).
  • Матч-відповідь між Баварією та Арсеналом відбудеться 17 квітня о 22:00.