Лунін пропустив торбу голів від Ман Сіті, Зінченко допоміг Арсеналу з Баварією: результат матчів 1/4 фіналу ЛЧ

1423
4 голоси
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
У вівторок, 9 квітня, відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Арсенал Олександра Зінченка вдома зіграв внічию із Баварією (2:2), а Реал Андрія Луніна у рідних стінах не виявив сильнішого у дуелі із Манчестер Сіті (3:3).

Було зіграно перші поєдинки 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Арсенал видав бойову нічию із Баварією (2:2), а Реал влаштував перестрілку із Манчестер Сіті (3:3), за підсумками якої також не було виявлено сильнішого.

Арсенал – Баварія – 2:2

Господарі вийшли вперед вже на 12-й хвилині завдяки голу Букайо Сака, який завдав влучного удару в кут воріт Баварії після передачі від Бена Вайта.

⚽️ Відео голів першого тайму матчу Арсенал – Баварія у нашому телеграм-каналі

Вже за шість хвилин гості відповіли голом Сержа Гнабрі, якого на ударну позицію після помилки гравців Арсеналу вивів Леон Горецка. На 32-й хвилині Баварія вже вийшла вперед завдяки пенальті, який реалізував Гаррі Кейн.

В другому таймі на 76-й хвилині Арсенал все ж зумів відігратися силами Леандро Троссарда, якому асистував Габріел Жезус.

• WhoScored оцінив гру Зінченка, який провів на полі увесь другий тайм, на 6,5/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,8/10.

Футбол. Ліга чемпіонів. Лондон (Англія). 1/4 фіналу

Арсенал – Баварія – 1:2

Голи: Сака, 12, Троссард, 76 – Гнабрі, 18, Кейн, 32 (пен.)

• Зінченко у нинішній кампанії відіграв за Арсенал 32 матчі (один гол, два асисти);
  • Матч-відповідь між Баварією та Арсеналом відбудеться 17 квітня о 22:00 за Києвом.

Реал – Манчестер Сіті – 3:3

Рахунок у грі на другій хвилині відкрили гості. Бернарду Сілва хитрим ударом зі штрафного заловив Андрія Луніна, який обрав не найкраще розташування.

😳 Відео фейлу Луніна дивіться у нашому телеграм-каналі

За десять хвилин Реал виправив помилку українця. Едуардо Камавінга пробив по воротах суперника, і м’яч рикошетом від Рубена Діаша залетів у ворота.

Ще за дві хвилини Вінісіус Жуніор вивів Родріго віч-на-віч із голкіпером, і той вдало пробив під Штефаном Ортегою, відправивши м’яч у сітку.

Відео голів Реалу у першому таймі дивіться за посиланням

В другому таймі підопічні Хосепа Гвардіоли спробували перевернути хід гри. На 66-й хвилині Філ Фоден на межі штрафного майданчику прийняв м’яч від Джона Стоунза та завдав шикарного удару у дев’ятку воріт Луніна.

Через п’ять хвилин у дуже схожому стилі, тільки у нижній кут, забив Йошко Гвардіол (асистентом виступив Джек Гріліш).

Реал врятувався на 79-й хвилині силами Федеріко Вальверде, який відзначився із паса Жуніора ударом з лету.

• WhoScored оцінив гру Луніна, який відіграв повний матч, на 5,5/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,0/10.

Футбол. Ліга чемпіонів. Мадрид (Іспанія). 1/4 фіналу

Реал – Манчестер Сіті – 2:3

Голи: Діаш, 12 (аг), Родріго, 14 – Сілва, 2, Фоден, 66, Гвардіол, 71

• Зазначимо, що Лунін в цьому сезоні провів за Реал 25 матчів, у яких пропустив 22 голи (11 зустрічей «на нуль»);
  • Матч-відповідь між Ман Сіті та Реалом відбудуться 17 квітня о 22:00 за Києвом.