Трилер у матчі МЮ – Ліверпуль із сімома голами і додатковим часом: відео шаленої розв’язки 1/4 фіналу Кубка

191
МЮ – Ліверпуль. Фото: Google
Сьогодні, 17 березня, Манчестер Юнайтед зустрічався з Ліверпулем на стадії 1/4 фіналу Кубка Англії. Поєдинок завершився поразкою підопічних Юргена Клоппа з рахунком 3:4.
  • Ліверпуль останніq раз у матчі Кубку Англії обігрував Манчестер Юнайтед на його полі 103 роки тому.

Господарі сміливо розпочали гру та на десятій хвилині вийшли вперед – Мактоміней добив м’яч у сітку після удару Гарначо.

Але Ліверпуль все ж знайшов у собі сили та виграв перший тайм – Мак Аллістер та Салах відзначилися голами.

У другому таймі гості володіли ініціативою, але під кінець гри пропустили від Антоні, який вийшов на заміну.

Під завісу першого екстратайму Елліот вивів команду Клоппа вперед, але у другій додатковій півгодинці Манчестер Юнайтед не тільки зрівняв рахунок, а й вирвав перемогу – голи до свого активу записали Рашфорд та Діалло.

▶️ Відео переможного голу МЮ у ворота Ліверпуля дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Кубок Англії, 1/4 фіналу

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль – 4:3 (у додатковий час)

Голи: Мактомінай, 10, Антоні, 87, Рашфорд, 112, Діалло, 120+1 – Мак Аллістер, 44, Салах, 45+2, Елліот, 105

Вилучення: Діалло, 120+2 (МЮ)

• МЮ став останнім півфіналістом Кубка в компанії Ковентрі, Ман Сіті та Челсі.
  • У турнірній таблиці АПЛ Манчестер Юнайтед йде на шостій позиції з 47 очками в активі. Ліверпуль має 64 бали та поступається лідерством Арсеналу лише за додатковими показниками.