Мудрику вистачило лише десяти хвилин: українець продемонстрував дива ефективності у матчі Челсі – Ньюкасл

612
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Вінгер Челсі Михайло Мудрик у домашньому матчі проти Ньюкасла (3:2) у рамках 28-го туру чемпіонату Англії встиг не лише забити гол, а й показати класну статистику.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик у поєдинку із Ньюкаслом (3:2) у 28-му турі АПЛ продемонстрував відмінну ефективність.

Гравець, який вийшов на поле на 76-й хвилині, не лише забив гол, а й встиг добре попрацювати на команду.

За даними каналу в Х «Mozo Football», усього за 19 хвилин на полі Мудрик провів стільки успішних спроб дриблінгу (2), скільки будь-який інший гравець Челсі чи Ньюкасла. При цьому також усі його дуелі були вдалими (4/4).

У контексті атаки, вінгеру знадобилося лише 10 хвилин, щоб зробити більше вдалих гострих передач в останню третину (5), ніж його конкуренту Рахіму Стерлінгу за 71 хвилину.

• Мудрик в нинішньому сезоні забив шість голів та оформив два асисти у 29 матчах;
  • Челсі перебуває на 11-й сходинці у таблиці АПЛ, набравши 39 балів;
  • Наступну зустріч лондонці зіграють вдома проти Лестера в 1/4 фіналу Кубку Англії 17 березня.