Мудрик забив Ньюкаслу через п’ять хвилин після виходу на заміну: відео переможного голу українця за Челсі в АПЛ

953
Мудрик святкує гол у ворота Ньюкасла. Фото: Google
Сьогодні, 11 березня, на «Стемфорд Брідж» пройшов матч 28-го туру Англійської Прем'єр-Ліги, в якому Челсі зіграв проти Ньюкасла. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь команди Михайла Мудрика, а сам українець відзначився переможним голом.
  • У трьох останніх поєдинках в рамках чемпіонату Англії Ньюкасл двічі перемагав Челсі, а одна зустріч завершилася внічию.
  • Михайло Мудрик розпочав матч на лаві для запасних.
  • Український вінгер синіх забивав «сорокам» у грі на Кубок англійської ліги.

Гості намагалися частіше контролювати м’яч, але господарі поля діяли активніше та частіше пробивали по воротам суперника.

Один з таких ударів на шостій хвилині гри втілився у гол. Палмер пробивав у бік воріт Ньюкасла, а Джексон елегантно підправив м’яч п’ятою та записав до свого активу гол.

Але гості зуміли відігратися ще в першому таймі. Ісак технічно обробив м’яч, а потім з філігранною точністю скорегував його у самісінький кут воріт лондонців.

Свій гол у сьогоднішньому матчі Палмер все ж забив. На 58-й хвилині хавбеку Челсі вдалося пробити точно та результативно.

Відзначимо, що на 71-й хвилині на полі з’явився Мудрик. Українець замінив Стерлінга. Нашому співвітчизнику вистачило п’ять хвилин, щоб забити гол.

▶️ Відео голу Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Майже одразу гості зуміли скоротити відставання у рахунку – неймовірно потужним ударом пробити Петровіча вдалося Мерфі.

Фінальний свисток зафіксував тріумф Челсі у грі з Ньюкаслом з рахунком 3:2.

АПЛ, 28-й тур

Челсі – Ньюкасл – 3:2

Голи: Джексон, 6, Палмер, 58, Мудрик, 76 – Ісак, 43, Мерфі, 90

• Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 27 матчів у всіх офіційних турнірах, забив шість голів та віддав три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.
  • Після сьогоднішнього поєдинку Челсі набрав 39 балів, що дозволяє лондонцям перебувати на 11-й сходинці.
  • У наступному матчі в рамках АПЛ Челсі зіграє проти Бернлі. Гра пройде 30 березня.