Челсі зустрівся з Кристал Пелес в чемпіонаті Англії: як завершилося лондонське дербі і чим запам’ятався Мудрик

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
630
Хеффермон Лерма відкриває рахунок. Фото: Кристал Пелес
Ігрову програму 24-го туру АПЛ закрило протистояння двох столичних клубів – Кристал Пелес і Челсі, кольори якого захищає українець Михайло Мудрик. Команда Почеттіно здобула вольову перемогу.

В останньому поєдинку 24-го туру чемпіонату Англії Кристал Пелес на своєму стадіоні приймав Челсі. Менеджер «синіх» Маурісіо Почеттіно залишив Михайла Мудрика поза стартовим складом на лондонське дербі. Ба більше: українець вдруге поспіль не вийшов навіть на заміну.

Перший тайм пройшов за суттєвої переваги господарів поля, які відкрили рахунок на 30-й хвилині – класний удар з-за меж штрафного майданчика вдався Лермі. Гості до перерви завдали лише одного удара по воротах Хендерсона, і того – мимо цілі.

На другу половину зустрічі більш зарядженими вийшли футболісти Челсі. Уже на 47-й хвилині Галлагер відгукнувся на простріл Гюсто і розстрялів воротаря – 1:1. У компенсований час Конор оформив дубль, використавши передачу Палмера і завдавши прицільного пострілу з лінії карної зони.

Добив Пелес, які побігли відіграватися майже повним складом, Фернандес, якому знову-таки асистував Палмер.

Чемпіонат Англії. 24-й тур

Кристал Пелес – Челсі – 1:3

Голи: Лерма, 30 – Галлагер, 47, 90+1, Фернандес, 90+4.

12 лютого. Лондон. «Селхерст Парк».

• Після 24-х турів Челсі посідає 10 сходинку в турнірній таблиці (34 очки). Кристал Пелес йде на 15-й позиції (24 пункти).
  • Михайло Мудрик приєднався до Челсі трохи більше року тому. Шахтар отримав за нього 70 мільйонів євро.
  • У цьому сезоні 23-річний вінгер збірної України провів за лондонський клуб 25 матчів в усіх турнірах – чотири голи і два асисти.
  • Раніше стало відомо, що цієї зими Мудрик міг опинитися в мюнхенській Баварії.
  • Наступний матч Челсі проведе 17 лютого на виїзді проти Манчестер Сіті в рамках 25-го туру АПЛ.