Дніпро-1 зіграє у третьому єврокубку за місяць: український клуб вилетів з Ліги Європи

1022
Дніпро-1 - Славія. Фото: Google
Український Дніпро-1 продовжив свою серію без перемог в єврокубках, програвши чеській Славії за сумою двох матчів у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

У четвер, 17 серпня, в рамках третього кваліфікаційного раунду відбору Ліги Європи відбувся матч-відповідь між українським Дніпром-1 та чеською Славією. Перший матч завершився з рахунком 3:0 на користь празького клубу.

Весь перший тайм команди створювали моменти, проте забити не могли, поки на 45+1 хвилині чудову індивідуальну майстерність не продемонстрував Валентин Рубчинський, який отримав пас та завдав гарматного удару в правий кут воріт з розряду тих, що не беруться. Голкіпер не мав шансів. 1:0.

На 52-й хвилині завдяки передачі, яку виконав Лукаш Провод, Вацлав Юречка вийшов віч-на-віч із голкіпером та ефектним ударом низом пробив Кінарейкіна. 1:1.

Більше голів команди не забивали, тому Дніпро-1 за підсумками протистояння прощається з Лігою Європи та відправляється до Ліги конференцій.