Анчелотті не помилився: Реал на очах у Луніна обіграв Боруссію Дортмунд і здобув ювілейну Лігу чемпіонів

1518
3 голоси
Гравці Реалу святкують взяття воріт. Фото: Getty Images
У суботу, 1 червня Реал українського голкіпера Андрія Луніна обіграв дортмундську Боруссію (2:0) у фіналі Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Мадридці здобули свій 15-й найпрестижніший європейський трофей.

Реал Андрія Луніна виграв Лігу чемпіонів, обігравши у фіналі дортмундську Боруссію (2:0).

Український голкіпер провів поєдинок на лаві запасних, адже через проблеми зі здоров’ям пропустив деякий час та приєднався до команди лише у день гри. У воротах зіграв Тібо Куртуа, який зробив три сейви і отримав оцінки 7.4 і 7.5 від Sofascore і WhoScored відповідно.

Матч розпочався з курйозного моменту – один з вболівальників вибіг на поле і працівники стадіону довгий час не могли догнати його. Втручатися довелося самим футболістам.

Відео епізоду з вболівальником дивіться за посиланням

Цікаво, що на поєдинку був присутній український абсолютний чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Олександр Усик.

Німецька команда неймовірно потужно провела першу половину першого тайму. Шикарний момент мав Ніклас Фуллькруг, однак м’яч після його удару з меж штрафного майданчику на себе прийняла стійка.

Чудовий момент також мав Карім Адеємі – він під кутом вийшов фактично віч-на-віч з Куртуа, однак у ближньому бою не зумів переграти опонента.

На жаль для номінальних господарів, вони не зуміли скористатися жодним зі своїх шансів, і перший тайм завершився без голів.

Відео ключових моментів першого тайму дивіться за посиланням

Після перерви вже Реал більше володів ініціативою та створював небезпечні моменти.

Один з таких епізодів підопічні Карло Анчелотті й реалізували. На 74-й хвилині матчу Тоні Кроос виконав подачу з кутового, а Дані Карвахаль влучним ударом головою переправив м’яч у сітку.

Відео голу Карвахаля дивіться за посиланням

На 83-й хвилині подвоїв перевагу Реалу Вінісіус Жуніор, якого на ударну позицію вивів Джуд Беллінгем після грубої помилки оборонців Боруссії. Цей гол і виявився останнім.

Відео голу Жуніора дивіться за посиланням

Футбол. Ліга чемпіонів 2023/24. Лондон (Англія). Фінал

Боруссія (Дортмунд) – Реал – 0:2

Голи: Карвахаль, 74, Жуніор, 83

• Зазначимо, Реал виграв вже 15-й у своїй історії найпрестижніший європейський клубний турнір.
  • Таким чином мадридці покращили власний рекорд. При цьому варто зазначити, що шість з цих 15 трофеїв були завойовані ще у змаганні під назвою Кубок європейських чемпіонів.
  • Лунін у цьому розіграші Ліги чемпіонів провів вісім матчів (10 пропущених голів, дві гри «на нуль»).