Шалений пропущений гол Луніна, скажений камбек: Реал створив диво з Баварією і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

707
Андрій Лунін у грі з Баварією. Фото: Getty Images
У середу, 8 травня, Реал українського голкіпера Андрія Луніна вийшов у фінал Ліги чемпіонів, обігравши у домашньому матчі-відповіді Баварію (2:1) після гостьової нічиєї із рахунком 2:2.

Реал Андрія Луніна пробився у фінал Ліги чемпіонів, здолавши Баварію (2:1) після нічиєї 2:2 у першій зустрічі.

Відео усіх голів матчу Реал – Баварія дивіться в нашому телеграм-каналі

Український воротар в першому таймі на 28-й хвилині відбив удар Гаррі Кейна, який пробивав із середньої відстані в кут воріт.

В другому таймі Лунін ще раз врятував свої володіння, на цей раз після удару Джамала Мусіали, який з меж штрафного майданчику пробивав під поперечину.

Однак на 68-й хвилині Лунін виявився безсилим після сольного проходу та шаленого і влучного удару в дальній кут від Альфонсо Девіса.

Реал від вильоту з турніру врятував Хоселу. Форвард вийшов на заміну лише на 81-й хвилині, і на 88-й вже зрівняв рахунок після неймовірно грубої помилки Мануеля Ноєра, який не зафіксував м'яч у руках. А на 90+1-й хвилині Хоселу забив переможний гол з паса Антоніо Рюдігера.

• WhoScored оцінив гру Луніна на 7,0/10;
  • Sofascore поставив українцю 7,3/10.

Футбол. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Другий матч (перша гра – 2:2)

Реал – Баварія – 2:1

Голи: Хоселу, 88, 90+1 – Девіс, 68

• Зазначимо, що Лунін в цьому сезоні провів за Реал 30 матчів, у яких пропустив 28 голів (12 поєдинків «на нуль»);
  • Реал у фіналі ЛЧ у Лондоні на стадіоні «Вемблі» 1 червня зіграє проти дортмундської Боруссії.