Лунін зійшов на Олімп найкращих воротарів світу: фанати Реалу боготворять українця за вихід у чвертьфінал ЛЧ

1334
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Вболівальники Реалу залишилися у захваті від виступу свого воротаря Андрія Луніна у домашньому матчі-відповіді проти РБ Лейпциг (1:1) у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Фани Реалу боготворили Андрія Луніна після матчу-відповіді із РБ Лейпциг (1:1) в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У коментарях в Х українця називали одним з героїв зустрічі, який допоміг команді пройти далі.

ᴜᴍᴀʀ: «Лунін, безперечно, найкращий воротар світу»;

Luca Bhau: «Тібо Куртуа, відпочинь поки. Ми в надійних руках Луніна в цьому сезоні»;

Welcome to the party: «Лунін набагато кращий за Кепу Аррісабалагу»;

Andy: «Лунін був сенсаційним для нас. Я навіть ніколи не відчував відсутності Куртуа»;

Boogeyman: «Подивіться на Луніна! Як він рятував!»;

Another Ronaldo: «Лунін був одним з героїв матчу»;

Anshit Mahajan: «Лунін – рятівник»

SphaYoko: «Заслуга Луніна чи не найбільша»;

Nnukwu Mmadu: «Лунін заслуговує на новий контракт, і ми повинні зробити все можливе, щоб утримати його»;

BernabeuNights: «У Луніна все чудово, і не потрібно поспішати повертати Куртуа».

• Зазначимо, що Реал пройшов далі, адже у першій гостьовій зустрічі зумів обіграти РБ Лейпциг із рахунком 1:0;
  • Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу ЛЧ відбудеться 15 березня;
  • Лунін в цьому сезоні провів 21 матч, у якому пропустив 17 голів (дев’ять поєдинків «на нуль»);
  • Реал свій наступний матч зіграє 10 березня вдома проти Сельти у 28-му турі Ла Ліги.