Ліга чемпіонів: колишня команда Ярмоленка втратила перемогу в матчі 1/8 фіналу – всі результати

394
Трофей Ліги чемпіонів. Фото: УЄФА
У вівторок, 20 лютого, відбулися два чергових матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Інтер обіграв Атлетіко (1:0), а ПСВ зіграв у бойову нічию із дортмундською Боруссією (1:1).

Було зіграно два чергових перших матчі в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Інтер вдома мінімально здолав Атлетіко (1:0), а ПСВ також у рідних стінах спромігся лише на нічию проти Боруссії (Дортмунд) – 1:1.

Інтер – Атлетіко – 1:0

Матч пройшов із повною перевагою господарів, однак цілком міг завершитися внічию. Перемогу для Інтера лише на 79-й хвилині вирвав Марко Арнаутович, який вийшов на заміну по перерві. Він найспритніше за усіх зіграв на добиванні та переправив круглого у сітку.

Гол: Арнаутович, 79

ПСВ – Боруссія (Дортмунд) – 1:1

Рахунок у цьому матчі на 24-й хвилині відкрили гості, коли із передачі Марселя Забітцера відзначився Доніелл Мален. ПСВ відповів голом із пенальті на 56-й хвилині гри, який на власний рахунок записав ветеран Люк де Йонг.

До завершення зустрічі жодна з команд більше не змогла забити.

ПСВ – Боруссія (Дортмунд) – 1:1

Голи: Де Йонг, 56 – Мален, 24

• Матчі відповіді цих пар відбудуться 13 березня;
  • За Боруссію у сезоні 2017/18 виступав Андрій Ярмоленко (22 матчі, шість голів, три асисти).