Брутальна гра в Другій лізі: арбітр матчу Нива – Кудрівка показав чотири червоних картки

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
458
Нива Вінниця. Фото: ФК Нива
Арбітру матчу Другої ліги між вінницькою Нивою та Кудрівкою Артем Артеменко мав чимало клопоту. Судді довелося двічі видаляти гравців кожної з команд.

Наднервовим видався матч Другої ліги у Вінниці між місцевою Нивою та Кудрівкою з Чернігівщини.

На восьмій хвилині господарі зусиллями Антона Власенка відкрили рахунок, спокій був і надалі, попри три жовті картки у першому таймі.

А далі почалося справжнє божевілля. На 50 хвилині гравець Кудрівки Мирослав Сердюк зіграв високо піднятою ногою проти автора голу Власенка, який після контакту впав на газон.

Спочатку арбітр матчу Артем Артеменко на цей епізод не звернув уваги, даючи дограти Ниві момент в атаці, а згодом суддя зупинив гру та «нагородив» Сердюка червоною карткою.

Буквально через хвилину Кудрівка залишилася вдев’ятьох. Євген Чепурненко на емоціях дуже приємно поговорив з арбітром і Артеменко оцінив цю розмову в червону картку.

На 55 хвилині вже Нива недорахувалася одного гравця. Граючий президент вінницького клубу Артур Загорулько знову ж високо піднятою ногою зіграв у голову суперника і також достроково відправився до роздягальні.

А на 76 хвилині Артеменко вирівняв склади. За грубий фол Власенко отримав другу жовту і обидві команди залишилися вдев’ятьох.

Вирівняння складів суттєво не вплинуло на гру. Вінницька Нива втримала переможний для себе рахунок, який був у грі ще з восьмої хвилини – 1:0.

• Перемога над Кудрівкою стала для підопічних Юрія Ярошенка першою в сезоні.
  • Команда з Чернігівщини в трьох матчах здобула лише одну звитягу – над миколаївським Вастом (9:0).