Дніпро сенсаційно здолав Київ Кепіталз: херсонський клуб наздогнав киян та Кременчук у турнірній таблиці

366
Дніпро Херсон. Фото: ФХУ
Херсонський Дніпро здобув перемогу в матчі 22-го туру чемпіонату України з хокею проти Київ Кепіталз та наздогнав за балами киян та Кременчук у турнірній таблиці.

31 січня відбувся поєдинок 22-го туру українських змагань з хокею – зустрічалися херсонський Дніпро та Київ Кепіталз.

Попередній поєдинок між командами завершився розгромною перемогою херсонців з рахунком 3:0.

Сьогоднішній поєдинок склався дещо складніше для херсонського Дніпра, який пропустив першим.

Проте херсонці зуміли вийти вперед силами Пойманова та Стецюри – 2:1 станом на початок другого періоду. Під кінець 20-хвилинки Київ Кепіталз зрівняв рахунок.

Героєм для Дніпра став 19-річний Микита Сидоренко, який закинув вирішальну шайбу та приніс херсонському клубу три бали.

Хокей. Чемпіонат України. 22 тур.

Дніпро Херсон – Київ Кепіталз – 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: Пойманов, 18:01, Стецюра, 21:49, Сидоренко, 61:38 – Кривоножкін, 08:41, 38:46