«Вакула профукав довіру Буткевича»: у Поліссі розповіли про відхід скандального вінгера в Чорноморець

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
580
0 голосів
«Вакула профукав довіру Буткевича»: у Поліссі розповіли про відхід скандального вінгера в Чорноморець
Владислав Вакула. Фото: Полісся
Директор з медіа, маркетингу та спонсорства Полісся Олександр Денисов пояснив, чому Владислав Вакула не заграв у житомирській команді та був проданий в Чорноморець.

Олександр Денисов заявив, що Владислав Вакула втратив довіру власника Полісся Геннадія Буткевича.

«Вакула профукав найголовніше – довіру президента, який повірив, що він буде дотримуватись дисципліни, дав йому шанс та зробив гарні фінансові умови. 

Але Вакула це не виправдав і дуже розчарував Генадія Буткевича, тому він не буде грати за Полісся», — сказав Денисов в ефірі ютуб-каналу Sportarena

Відзначимо, що про проблеми Вакули говорили і раніше: 

  • Ігор Бурбас повідомляв, що влітку 2022 року Вакула влаштував скандал з кимось із футболістів Шахтаря, після чого тодішній головний тренер команди Ігор Йовічевич ухвалив рішення позбутися гравця.
  • Також, під час виступів за ФК Маріуполь Вакула потрапив у ДТП, перебуваючи за кермом у нетверезому стані, і чинив опір поліції.
  • Колишній тренер Ворскли Юрій Максимов у 2022 році казав, що Вакула створював дискомфорт в команді та вказував легіонерам, що робити.

Нагадаємо, що Вакула приєднався до Чорноморця на правах оренди, уклавши з одеситами контракт до кінця сезону, і вже встиг провести два поєдинки.

X