Хацкевич розпочав з фіаско: екстренер Динамо невдало дебютував у Польщі – результат матчу Заглембе

718
Олександр Хацкевич. Фото: Google
Колишній головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич дебютував на чолі своєї нової команди Заглембе (Сосновець). Білоруський фахівець розпочав невдало.

Вчора, 20 січня, Олександр Хацкевич дебютував у ролі головного тренера Заглембе в товариській зустрічі проти МФК Ружомберок, який представляє елітний дивізіон Словаччини (восьме місце).

Гра розпочалася для підопічних білоруса вдало – на п’ятій хвилині поєдинку словацький форвард Заглембе Марек Фабрі відкрив рахунок. Але на перерву команди пішли за нічийного результату – гол до свого активу записав Самуель Лаврінчик.

У другому таймі Ружомберок вирвав перемогу завдяки точному удару на 60-й хвилині у виконанні Яна Масло.

Товариський матч

МФК Ружомберок – Заглембе (Сосновець) – 2:1

Голи: Ларвінчик, 44 Масло, 60 – Фабрі, 5

• Олександр Хацкевич тренував київське Динамо з 2 червня 2017 року по 14 серпня 2019 року.
  • На чолі столичного гранда білоруський фахівець виграв два Суперкубки України 2018 та 2019 років.
  • Наставник також працював тренером національної та молодіжної (U-18) збірних Білорусі, Вітебська, російського Ротора та кіпрського Карміотисса.
  • У середу, 24 січня, підопічні Хацкевича зіграють в Сосновці проти команди третьої ліги Польщі Рекорд (Бельсько-Бяла). Початок поєдинку запланований на 12:00 за київським часом.
  • Заглембе посідає останнє місце в турнірній таблиці другого польського дивізіону.