Безус допоміг Омонії розгромити команду росіянина з українцем у складі: Роман зробив асист та створив автогол

341
Роман Безус. Фото: Google
У поєдинку 1/8 фіналу Кубка Кіпру Омонія розбила Іпсонас (3:0). Свій вклад у перемогу клубу з Нікосії вніс і українець Роман Безус, який відзначився результативною передачею.

Омонія, кольори якої захищає ексдинамівець Києва Роман Безус, у 1/8 фіналу Кубка Кіпру знищила Іпсонас (3:0).

В середині першого тайму нападник Омонії Андронікос Какулліс відкрив рахунок точним пострілом з-за меж штрафного майданчика, а за кілька хвилин потому сталося ще одне взяття воріт в котрому прийняв участь Безус.

Українець відзначився результативною передачею на чеха Яна Лецякса.

На початку тайму номер два Безус допоміг встановити фінальний рахунок в матчі: після подачі Романа з кутового захисник Іпсонаса Мунір Бен Халек зрізав м'яч у власні ворота.

Нагадаємо, що Іпсонас належить російському блогеру Роману Савіну. Раніше команда (клуб) базувалась на росії та мала назву Красава.

Український вінгер Іпсонаса Віталій Кващук увесь поєдинок провів на лаві для запасних.

Кубок Кіпру. 1/8 фіналу

Омонія – Іпсонас – 3:0 (2:0)

Голи: Какулліс, 23, Лецякс, 26, Халек, 48, автогол.

• У чемпіонату Кіпру Омонія наразі посідає четверте місце, маючи 38 очок після 19 турів. Відставання від першого щабля, на якому розмістився АПОЕЛ, складає чотири очки.
  • Іпсонас йде п'ятим у другому дивізіоні Кіпра, набравши 27 залікових пунктів.
  • Роман Безус виступає за Омонію з літа 2022-го.
  • В нинішньому сезоні українець зіграв за свій теперішній клуб у 23-х матчі в усіх офіційних турнірах: дев'ять голів, п'ять результативних передач.