Легенда Шахтаря отримав нову посаду: Срна повідомив важливу новину стосовно свого майбутнього

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
131
0 голосів
Легенда Шахтаря отримав нову посаду: Срна повідомив важливу новину стосовно свого майбутнього
Дарійо Срна. Фото: Instagram Д. С.
Колишній захисник, а нині спортивний директор донецького Шахтаря Дарійо Срна став послом Юнацьких спортивних ігор, які проходять у хорватському Спліті.

Дарійо Срна, який у 2003-2018 роках був захисником донецького Шахтаря, а нині в стані «гірників» обіймає посаду спортивного директора, став амбасадором Юнацьких спортивних ігор.

Про це хорват повідомив у своєму Instagram, зазначивши наступне:

«Стати амбасадором такої масштабної і значущої події як Юнацькі спортивні ігри - велика честь, але й обов'язок! Як і раніше, завжди буду доступний і радий допомогти усім, що потрібно, щоб знати більше про Ігри та поширити по всій Європі».

Одним із партнерів турніру є UEFA Foundation, але змагання проводяться не лише з футболу, а в десяти різних видах спорту.

Участь беруть школярі з Боснії та Герцеговини, Хорватії та Сербії, які спочатку змагаються в своїх регіонах, а потім борються за медалі в основному турнірі, який проходить у хорватському Спліті.

  • Як зазначається на сайті UEFA Foundation, Юнацькі спортивні ігри проводяться з 1996 року і станом на 2022 рік загалом в них взяло участь близько 2,5 мільйона дітлахів.
  • У 2023 році змагатимуться близько 220 тисяч дітей, половина з них братиме участь у футбольному турнірі.

 

X