«Загублений»: іспанська преса винесла вердикт Циганкову та Довбику після матчу з Севільєю

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
191
0 голосів
«Загублений»: іспанська преса винесла вердикт Циганкову та Довбику після матчу з Севільєю
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: Жирона
Віктор Циганков та Артем Довбик по-різному провели матч з Севільєю. Так їх гру і оцінили провідні іспанські спортивні медіа. Циганков отримав порцію похвали, а ось Довбика за промах дещо покритикували.

Українські легіонери Жирони, а саме вінгер Віктор Циганков та форвард Артем Довбик отримали порцію ігрового часу в грі третього туру Ла Ліги проти Севільї. Оцінку їх діям на полі надали іспанські спортивні медіа.

Видання El Mundo Deportivo дало лаконічні, але в той же час змістовні рецензії на гру українців. Старання на полі Циганкова журналісти даного видання оцінили: 

«Невеликий внесок українця, який відзначився у створенні гольової передачі Алейкса».

Щодо гри Довбика оглядачі цього ресурсу задають спільне разом з усіма питання:

«Загублений. Ніхто не розуміє, як він міг не влучити у порожні ворота».

Інший іспанський портал, а саме sport.es був більш розлогим у коментарях. Від журналістів даного видання Циганков також отримав похвалу:

«Він повернувся на свою природну позицію, і це мало безпосередній вплив на атакувальні дії команди. Він також був відданим гравцем оборони. За українцем дуже приємно спостерігати».

Відзначили і старання Довбика, але все перекреслив один момент:

«Було видно, що він хотів показати свої якості, але його імідж на «Рамон Санчес Пісхуан» був затьмарений помилкою при ударі з майже порожніх воріт наприкінці гри».

  • Циганков провів на полі 79 хвилин, а Довбик – 27.
  • Результативними діями українці не відзначалися.
  • Жирона продовжила свою безпрограшну серію цього сезону та із сьома очками в активі вийшла на друге місце у чемпіонаті.