Циганков та Довбик допомогли Жироні здолати Севілью: команда українців піднялася в зону Ліги чемпіонів

688
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Українські футболісти Віктор Циганков та Артем Довбик допомогли Жироні здобути гостьову перемогу над Севільєю (2:1) в рамках третього туру чемпіонату Іспанії.

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика здолала Севілью (2:1) у третьому турі Ла Ліги.

Циганков провів на полі 79 хвилин, а Довбик – 27. Результативними діями українці не відзначалися.

Жирона відкрила рахунок у матчі на 16-й хвилині силами Янгеля Еррери. Севілья відповіла на 45+2-й хвилині голом Неманьї Гуделя.

Свій переможний м’яч Жирона забила на 56-й хвилині. З передачі Арнау Мартінеса відзначився Алейкс Гарсія.

• Таким чином, Жирона продовжила свою безпрограшну серію цього сезону та із сьома очками в активі вийшла на друге місце у чемпіонаті;
  • Севілья поки ніяк не може набрати перші бали у Ла Лізі та знаходиться на дні турнірної таблиці.