19 хвилин за шість матчів і жодної гри в старті: жахлива статистика Коноплянки в ЧФР Клуж

585
Євген Коноплянка. Фото: Фото: Google
Український півзахисник румунського ЧФР Євген Коноплянка знову просидів увесь поєдинок свого нового клубу на лаві для запасних. Команда нашого співвітчизника здобула перемогу без його участі (3:1).

Євген Коноплянка продовжує гріти лаву в Клужі. У черговому турі румунської Ліги 1 українець навіть не вийшов на заміну, але його клуб впорався з Ботошані і без його допомоги (3:1).

Головним героєм цієї зустрічі став нігерійський легіонер ЧФР Філіп Отеле. В його активі дубль. Ще один гол на свій рахунок записав грек Панайотіс Тахцидіс.

• Після переїзду до Румунії влітку цього року, Коноплянка вийшов на поле лише у двох поєдинках команди з Клужа, сумарно провівши лише 19 хвилин на полі.
  • В матчі кваліфікації Ліги конференцій проти турецького Адана Демірспорт Коноплянка відіграв 15 хвилин, а у матчі проти Універсітаті Клуж чотири.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість Коноплянки у 500 тисяч євро.
  • Контракт Євгена Коноплянки з румунським ЧФР з Клуж розрахований до 2025 року.