«Будемо відроджувати»: голова терористів «ДНР» відмітився абсурдною заявою про «Донбас-Арену» та місцевий «Шахтар»

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
373
0 голосів
«Будемо відроджувати»: голова терористів «ДНР» відмітився абсурдною заявою про «Донбас-Арену» та місцевий «Шахтар»
«Донбас Арена». Фото: Google
Лідер самопроголошеної терористичної групи «ДНР» денис пушилін оголосив про відродження донецького Шахтаря та спортивної інфраструктури, зокрема стадіону «гірників».

Терорист денис пушилін під час конференції регіонального підрозділу Єдиної Росії в Маріуполі розповідав, що планує відродити спортивні споруди на Донбасі.

Там була представлена передвиборча програма партії, Пушилін висловив думку, що «слід відновити колишню славу нашому спорту».

«Відновлюватимемо наші стадіони і спортивні комплекси. Відроджуватимемо – нарешті, довгоочікувано, і робота вже ведеться в активній фазі».

Також злочинець мріє, що місцевий «Шахтар» буде виступати в чемпіонаті росії.

«Клубу «Шахтар» ставитимемо перед ним завдання-мінімум вийти в Прем'єр-лігу російського футболу», – заявив Пушилін у коментарі ЗМІ країни-терориста.

  • Стадіон «Шахтар» для «гірників» був домашнім до 2004 року, після чого перша команда переїхала на РСК «Олімпійський», а потім на «Донбас Арену». Незважаючи на від'їзд основного складу, арена не простоювала. Її експлуатували команди Шахтар-2, Шахтар-3, молодіжні та юнацькі команди Шахтаря.
  • Тільки після окупації 2014 року стадіон «Шахтар» припинив функціонувати.
  • Стадіон «Шахтар» прийняв у своїх стінах два матчі збірної України 2003 року – з Румунією (0:2) і Північною Ірландією (0:0).
  • На РСК «Олімпійський» донецький клуб гостював до літа 2009 року, після чого була побудована «Донбас Арена».
  • Крайній матч на «Донбас Арені» Шахтар провів 2 травня 2014 року проти Іллічівця (3:1).
X