Забив одразу після виходу на заміну: колишня зірка Шахтаря і УПЛ відзначився дебютним голом за команду Луческу

521
Маркос Антоніо. Фото: Eurokinissi Sports
23-річний ексхавбек Шахтаря Маркос Антоніо відзначився дебютним голом за ПАОК у домашньому матчі проти ОФІ Крит (4:0) в рамках 16-го туру чемпіонату Греції.

Колишній півзахисник Шахтаря Маркос Антоніо забив дебютний гол за ПАОК у ворота ОФІ Крит (4:0) в 16-му турі першості Греції.

Футболіст з’явився на полі на 86-й хвилині матчу за рахунку 2:0, а вже за три хвилини забив сам із передачі Кирила Десподова.

Відео голу Антоніо:

У першому таймі у воротах гостей відзначалися Десподов (асист Абдул Баба) та Баба. Крапку у грі поставив гол Брендона Льямаса (асист Десподов).

3 січня. 20:00. Салоніки. Стадіон «Тумба»

ПАОК – ОФІ Крит – 4:0

Голи: Десподов, 39, Баба, 41, Антоніо, 89, Льямас, 90+2

Незабиті пенальті: Шваб Ш., 23, Самата М., 45+3

• Зазначимо, що ПАОК, який очолює син колишнього головного тренера Шахтаря та Динамо Мірчі Луческу – Разван – посідає перше місце в таблиці чемпіонату та має в активі 38 очок;
  • Антоніо перейшов до Шахтаря з Ешторіла в лютому 2019 року за 3,5 мільйона євро. За команду провів 101 матч, у яких забив дев’ять голів та віддав п’ять результативних передач;
  • У липні 2022 року бразилець перейшов за 7,5 мільйона євро (плюс ще два мільйони євро можливих бонусів) до Лаціо, звідки на початку цієї кампанії на правах річної оренди перебрався до ПАОКа. У складі грецької команди бразилець поки провів чотири матчі;
  • Контракт Антоніо із «орлами» чинний до 30 червня 2027 року.