«Вітаємо суперника, це був чудовий матч»: Сімеоне прокоментував поразку в грі з Жироною

620
Дієго Сімеоне. Фото: Google
Головний тренер мадридського Атлетіко Дієго Сімеоне прокоментував поразку (3:4) у виїзному поєдинку проти каталонської Жирони в рамках 19-го туру Ла Ліги.

Дієго Сімеоне прокоментував поразку мадридського Атлетіко (3:4) у грі проти Жирони в рамках 19-го туру Ла Ліги:

«Я завжди дивлюся на позитивні аспекти. Ми почали не найкращим чином, суперник був кращим протягом 30 хвилин, але ми чудово провели другий тайм і змогли зрівняти рахунок. Ми докладали величезних зусиль, тому довелося робити заміни - я бачив, що гравці дуже втомилися.

Погано, що програли, тим більше конкуренту в боротьбі за вихід у Лігу чемпіонів. Ми не були настільки ж напористі, як вони. Ми були недостатньо надійні в обороні, щоб запобігти їхнім гольовим атакам. Вітаємо суперника, це був чудовий матч», – заявив наставник на післяматчевій пресконференції.

• Жирона має у своєму активі 48 балів та посідає другу сходинку, поступаючись Реалу через поразку в очному матчі.
  • Наступний поєдинок каталонці зіграють 6 січня з Ельче в рамках Кубка Іспанії.
  • Атлетіко наразі з 38 балами посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги.