Довбик зіграв проти Атлетіко: як завершився феєричний матч і які оцінки отримав форвард Жирони

700
Артем Довбик. Фото: Getty Images
Жирона в матчі з Атлетіко двічі вела у рахунку і була близька до того, щоб зіграти внічию, але в доданий час каталонцям вдалося вирвати перемогу над столичним колективом.

У матчі 19-го туру Ла Ліги Жирона приймала мадридський Атлетіко. Віктор Циганков гру пропустив, а ось Артем Довбик вийшов у стартовому складі господарів.

Власне, форвард каталонців вже на першій хвилині міг відзначатися у воротах «матрасників», але українець не влучив у площину воріт. Хто впорався з цим, так це Валері, який на другій хвилині відкрив рахунок.

Мадридці зусиллями Морати оперативно зрівняли цифри на табло, але вже до 39 хвилини футболісти Жирони забезпечили собі двохгольову перевагу. В третьому голі каталонців взяв участь Довбик, який віддав асист на Дейлі Блінда.

Відео гольової передачі форварда Жирони дивіться у нашому Telegram-каналі

Ще до перерви Мората скоротив відставання до одного голу, а в доданий час зрівняв його, але взяття воріт після втручання VAR було скасовано. Оформити хет-трик за правилами Альваро вдалося по перерві.

Все йшло до нічиєї, але у доданий до другого тайму час каталонцям вдалося вирвати перемогу та записати до свого активу три бали. Жирона внаслідок здобуває звитягу в фантастичному матчі з рахунком 4:3.

Футбол. Іспанія. Ла Ліга. 19-й тур

Жирона – Атлетіко – 4:3

Голи: Валері 2, Савіо 26, Блінд 39, Мартін 90+1 – Мората 14, 44, 54

• Довбик провів на полі 67 хвилин, а за свій виступ отримав наступні оцінки: Sofascore – 7.1, Whoscored – 7.3.
  • Дана результативна дія стала для Довбика 17-ою за Жирону.
  • Форвард забив 11 голів та віддав п'ять асистів у поточній кампанії чемпіонату Іспанії.
  • Ще одну гольову передачу форвард Жирони записав до свого активу в Кубку Короля.
  • Каталонці у турнірній таблиці Ла Ліги продовжують гонтиву за Реалом, якому поступаються лише за додатковими показниками.
  • Жирона наступний матч проведе 6 січня у Кубку Іспанії на виїзді проти Ельче.