Перестрілка з сімома голами: екстренер Шахтаря Йовічевич здобув феєричну перемогу у Саудівській Аравії

505
Ігор Йовічевіч. Фото: ФК Аль-Раед
Аль-Раед, який очолює колишній головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч, здобув фантастичну перемогу над Абха (4:3) в рамках 19-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

Аль-Раед, головним тренером якого є Ігор Йовічевіч, вдома обіграв Абха (4:3) у 19-му турі чемпіонату Саудівської Аравії.

Господарі першими пропустили на 17-й хвилині, коли з паса Саада Натіка забив Хассан Аль-Алі. Аль-Раед відповів вже за чотири хвилини. З передачі Жуліу Тавареша відзначився Халід Аль-Субайє.

На перерву команди пішли за мінімальної преваги Абха, адже на 45+3-й хвилині Хассан Аль-Алі оформив дубль.

В другому таймі підопічні Йовічевіча серйозно взялися за справу. Вже на 46-й хвилині забив Мохаммед Фузаїр (асист Аль-Субайє), а ще за чотири хвилини Фузаїр асистував Каріму Ель-Беркауї.

В середині тайму гості спробували врятуватися. На 67-й хвилині рахунок зрівняв Фабіан Ногера за передачі Саада Бгуїра.

Однак перемогу для господарів на 90+7-й хвилині все ж таки вирвав Умар Гонсалес, на якого другу результативну передачу у грі віддав Аль-Субайє.

Аль-Раед – Абха – 4:3

Голи: Аль-Субайє, 21, Фузаїр, 46, Ель-Беркауї, 50, Гонсалес, 90+7 – Аль-Алі, 17, 45+3, Ногера, 67

29 грудня. 17:00. Бурайда. Стадіон «Король Абдула Спорт Сіті»