Роналду зробив перший хет-трик у сезоні: Аль-Наср екстренера Шахтаря покинув зону вильоту

289
Луїш Каштру та Кріштіану Роналду. Фото: Getty Images
У п’ятницю, 25 серпня, Аль-Наср в гостях розгромив Аль-Фатех (5:0) в рамках третього туру чемпіонату Саудівської Аравії. Кріштіану Роналду та Ко набрали перші очки в сезоні.

Аль-Наср обіграв Аль-Фатех в третьому турі першості Саудівської Аравії.

Рахунок у матчі на 27-й хвилині відкрив Садіо Мане. Асистував йому Кріштіану Роналду. Подвоїв перевагу гостей сам зірковий португалець на 38-й хвилині поєдинку. Асистував йому Султан Аль-Ганам.

На 55-й хвилині зустрічі Роналду оформив дубль після передачі Абдулрахмана Гаріба. На 81-й хвилині матчу Гаріб вже асистував під дубль Мане.

На 90+6-й хвилині Роналду оформив перший хет-трик у сезоні.

Таким чином, Аль-Наср здобув розгромну перемогу із рахунком 5:0.

• Цікаво, що свої попередні два матчі команда Роналду програла. Перемога вивела її на 12-е місце в турнірній таблиці. Аль-Фатех із чотирма набраними балами в активі посідає десяту сходинку. Головним тренером Аль-Насра є екснаставник Шахтаря (2019-2021 рр.) Луїш Каштру.
  • Наступний матч у чемпіонаті Аль-Наср проведе вдома проти Аль-Шабаба 29 серпня. Аль-Фатех у цей же день в гостях зіграє проти Дамака.