Вестерло з Сидорчуком розгромно переміг у Бельгії: відома оцінка колишнього хавбека Динамо

702
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
У поєдинку 20-го туру чемпіонату Бельгії Вестерло зустрічався з РВДМ. Команда колишнього півзахисника Динамо Сергія Сидорчука здобула розгромну перемогу (3:0).

Вчора, 26 грудня, Вестерло приймав РВДМ у грі 20-го туру чемпіонату Бельгії.

Команда українця уже на 14-й хвилині відкрила рахунок – форвард Гріффін Йоу завдав результативного удару з гострого кута.

У другому таймі хавбек Ніколас Мадсен забив другий гол у ворота РВДМ, точно пробивши пенальті.

Через шість хвилин гості лишилися у меншості – голкіпер Дефурни зіграв руками за межами штрафного майданчику.

Третій гол у ворота РВДМ влетів після удару Тео Гече, який відмітився автоголом.

Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі Вестерло та провів на полі увесь матч, але результативними діями не відзначився.

Статистичний портал Whoscored оцінив дії українця в 7.0, а Sofascore поставив хавбеку 7.1, що є середніми балами у складі Вестерло.

Ліга Жупіле. 20-й тур

Вестерло – РВДМ – 3:0

Голи: Йоу, 14, Мадсен, 64 (пенальті), Гече 82 (автогол)

Вилучення: Дефурни, 70 (пряма червона)

• Сидорчук провів 13 поєдинків у складі Вестерло в чемпіонаті Бельгії, забивши один гол.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює Сидорчука у 2.2 мільйони євро.
  • Після цієї перемоги Вестерло має 21 заліковий пункт та посідає 11 місце, відірвавшись від Групи вибування на три бали.