Україна погіршила позицію у таблиці коефіцієнтів УЄФА: наша країна тепер займає 17-те місце

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
265
0 голосів
Україна погіршила позицію у таблиці коефіцієнтів УЄФА: наша країна тепер займає 17-те місце
Фото: Динамо Київ
Після перших матчів раунду плей-оф єврокубків Україна погіршила позицію у рейтингу УЄФА. Наша країна опустилася на два рядки та тепер займає 17-те місце.

За підсумками єврокубкового тижня Україна набрала 0,5 очка у таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Ці 0,5 очка заробив Дніпро–1, у першому матчі кваліфікації Ліги конференцій дніпряни зіграли внічию з трнавським Спартаком (1:1). Динамо та Зоря програли Бешикташу (2:3) та Славії (0:2) у перших матчах відбору Ліги конференцій та Ліги Європи відповідно.

За правилами УЄФА ці 0,5 очка дали Україні 0,1 бала в таблицю коефіцієнтів. Результат України у таблиці на цей момент – 25,400 балів та 17-те місце. Перед матчами у єврокубках наша країна займала 15-ту сходинку.

Україну обійшли Ізраїль та Данія. 15-та сходинка зберігала для УПЛ представництво з п'яти команд в єврокубках, з 16-го місця квота зменшується до чотирьох команд.

  • В активі України цього сезону – 1,5 бала. 0,8 бала приніс Шахтар за пряме потрапляння до групи Ліги чемпіонів. 0,3 бала здобув Дніпро–1 за нічиї з Панатінаїкосом, Славією та Спартаком, по 0,2 бала – Динамо та Ворскла за виграші у Аріса та Діли відповідно.
X