Довбик відзначився дублем за Жирону та увійшов до топ-3 бомбардирів Ла Ліги: відео чергових м’ячів українця

1333
Артем Довбик та Ян Коуту святкують перший гол Жирони. Фото: Ла Ліга
В поєдинку 17-го туру іспанської Ла Ліги між Жироною та Алавесом (3:0) Артем Довбик забив свій дев'ятий та десятий гол за каталонську команду та обійшов в бомбардирській гонці нападника Атлетіко з Мадрида Антуана Грізмана.

Зважаючи на доволі міцний захист Алавеса (до візиту в Жирону біло-сині пропустили 20 голів за 16 поєдинків), від гри на «Монтіліві» багато голів мало хто очікував.

Однак, у команди Мічела Санчеса є гравець який самотужки може вирішити момент і подарувати команді жаданий гол.  Мова, звісно ж про українця Артема Довбика.

Саме наш співвітчизник засмутив Антоніо Сіверу вже на 23 хвилині протистояння, забивши свій дев’ятий гол в сезоні за Жирону. Шкода, що цього разу не з передачі Циганкова, але Віктор поки перебуває на лікарняному. В ексдинамівця м'язова контузія.

Свій другий гол у грі та ювілейний, десятий у Ла Лізі, Довбик забив по перерві. Артем реалізував удар з пенальті, за фол проти Яна Коуту.

Таким чином український голеадор порівнявся за голами із Борхою Майоралем з Хетафе та впритул наблизився до нині найкращого бомбардира Ла Ліги, Джуда Беллінгема з мадридського Реала. У англійця 13 результативних ударів.

Між голами Довбика, відзначився Порту. Жирона впевнено здолала Алавес та повернулась на перше місце в Ла Лізі.

▶️  Відео дублю Артема Довбика у ворота Алавеса дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Іспанія. Ла Ліга

Жирона – Алавес 3:0 (2:0)

Голи: Довбик, 23, 59, пен., Порту, 42.

• Після перемоги над Алавесом (3:0) Жирона маючи в активі 43-ри очко та посідає першу сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Відрив від мадридського Реала складає два бали.
  • Алавес залишився на нещасливій 13-тій позиції: 16 очок.
  • В наступному турі Жирона на виїзді зіграє проти Бетіса. Поєдинок заплановано на 21 грудня. Початок гри о 20:00.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 17 поєдинків: десять голів, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 15 мільйонів євро.