«Дуже задоволені хлопцями»: Бартулович прокоментував бойову нічию між Зорею та Кривбасом

289
Младен Бартулович. Фото: Google
Тренер луганської Зорі Младен Бартулович прокоментував бойову нічию з рахунком 2:2 з криворізьким Кривбасом» в рамках 17-го туру чемпіонату України.

Младен Бартулович поділився враженнями після поєдинку між Кривбасом та Зорею (2:2):

«Дуже багато переїздів, дуже багато матчів, єврокубки. Це мало вплив на перші хвилини. Пропустили два голи в першому таймі. Зуміли забити гол до перерви, зробили багато змін, які підсилили гру та врятували нічийний результат. Могли вирвати перемогу. Дуже задоволені хлопцями. Велика дяка за таку самовіддачу. Пишаємось.

Ми були в дуже важкі ситуації, бо 0:2 програвали. Хлопці додали й могли вигравати матч. Дуже цікавий поєдинок, на мою думку, для вболівальників. Підсумок – нічийний. На мою думку, і Кривбас може бути незадоволений, і Зоря», – заявив тренер Зорі на післяматчевій прес-конференції.

• Луганський клуб продовжив свою безвиграшну серію в УПЛ, яка триває вже п'ять поєдинків поспіль.
  • Зоря наразі має у своєму активі 12 балів та 14-е місце в турнірній таблиці.
  • Луганський клуб також наприкінці лютого зіграє свій наступний поєдинок в УПЛ. Зоря поміряється силами з Ворсклою у домашній грі.