Кривбас та Зоря розписали бойову нічию: підопічні Вернидуба очолили турнірну таблицю УПЛ

550
Кривбас – Зоря. Фото: УПЛ
У матчі 17 туру чемпіонату України криворізький Кривбас у домашньому поєдинку приймав луганську Зорю. Матч завершився бойовою нічиєю з рахунком 2:2.

Сьогодні, 9 грудня, відбувся матч 17 туру УПЛ. Криворізький Кривбас у домашньому поєдинку втратив перемогу над луганською Зорею.

Перший тайм був насиченим на атаки, тому вболівальники побачили одразу три голи.

На 10-й хвилині матчу Олег Кожушко відкрив рахунок у зустрічі, а на 40-й Андрій Понєдєльнік подвоїв перевагу Кривбасу.

Проте вже через дві хвилини Едуардо Герреро зумів скоротити відставання. Під кінець зустрічі Арсеній Батагов зрівняв рахунок у зустрічі, врятувавши луганський клуб від поразки.

Відео голів можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 16 тур

Кривбас – Зоря – 2:2

Гол: Кожушко, 10, Понєдєльнік, 40 – Герреро, 42, Батагов, 78

9 грудня. 15:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

• Луганський клуб продовжив свою безвиграшну серію в УПЛ, яка триває вже п'ять поєдинків поспіль.
  • Нічия підняла Кривбас на перше місце в турнірній таблиці з 34 очками в активі. У Зорі наразі 12 балів та 14-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Кривбас зіграє на виїзді проти ЛНЗ. Гру заплановано на кінець лютого.
  • Зоря також наприкінці лютого зіграє свій наступний поєдинок в УПЛ. Луганці поміряються силами з Ворсклою у домашній грі.