Ярмолюк втретє поспіль вийшов в основі Брентфорда на матч АПЛ: команда українця програла Брайтону Де Дзербі

445
Єгор Ярмолюк. Фото: Google
У матчі 15-го туру АПЛ Брайтон під керівництвом екснаставника Шахтаря Роберто Де Дзербі приймав на своєму полі Брентфорд, за який виступає Єгор Ярмолюк. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь команди екснаставника Шахтаря.
  • В останніх трьох матчах АПЛ була зафіксована нічия та по одній перемозі Брайтона та Брентфорда, не рахуючи сьогоднішньої гри.
  • Єгор Ярмолюк вийшов на поле зі стартових хвилин поєдинку.
  • Брайтон - перша англійська команда вищого дивізіону, яка забивала і пропускала у всіх перших 15 матчах сезону після Вулверхемптона в сезоні 1934/35.

Брентфорд вийшов вперед на 27-й хвилині поєдинку. Точним ударом з пенальті відмітився Мбеумо. Але підопічні Роберто Де Дзербі швидко відігралися – зрівняв рахунок у грі Гросс.

У перерві тренер Брентфорда замінив Ярмолюка.

Старт другого тайму не вдався команді українця – Хіншелвуд вивів Брайтон вперед.

У другій половині гри підопічні Де Дзербі виглядали активніше суперника, але більше забити не змогли.

АПЛ, 15-й тур

Брайтон – Брентфорд – 2:1

Голи: Гросс, 31, Хіншелвуд, 52 – Мбеумо, 27

• Після перемоги у сьогоднішній грі Брайтон набрав 25 очок та вийшов на восьме місце у турнірній таблиці АПЛ. Команда Ярмолюка має 19 очок та 11 щабель.
  • В наступному турі Брайтон зіграє проти Бернлі. Гра запланована на 9 грудня.
  • Брентфорд того ж дня поміряється силами з Шеффілд Юнайтед.