Челсі в меншості обіграв команду екс-тренера Шахтаря: Мудрик вийшов у старті та заробив пенальті

464
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Відбувся матч 14-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрілися Брайтон та Челсі, за який виступає український легіонер Михайло Мудрик.

Сьогодні, 3 грудня, відбувся матч 14 туру англійської Прем'єр-ліги. Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, у домашньому поєдинку обіграв Брайтон.

Перший тайм був насиченим на моменти – вболівальники побачили одразу три голи.

Челсі активно розпочав поєдинок, створюючи моменти, що і дало свої плоди. Спочатку Енцо Фернандес відкрив рахунок на 17-й хвилині, а потім і Леві Колвілл на 21-й подвоїв його.

Проте під кінець тайму Брайтон зусиллями Факундо Буонанотте зумів скоротити відставання, а ще через дві хвилини Конор Галлахер отримав другу жовту у грі та залишив Челсі у меншості.

Другий тайм пройшов за домінування гостей, але Михайло Мудрик допоміг лондонцям відновити комфортну перевагу. Українець заробив пенальті, який реалізував Енцо Фернандес.

Фол на Мудрику можна подивитися в нашому телеграм-каналі

Брайтон наприкінці зустрічі зумів знову скоротити відставання, проте це не допомогло підопічним Де Дзербі уникнути поразки.

Зазначимо, що Михайло Мудрик відіграв 81-у хвилину та отримав оцінку 6,7 від SofaScore.

Чемпіонат Англії. 14 тур

Челсі – Брайтон – 3:2

Голи: Фернандес, 17, 65 (пенальті), Колвілл, 21 – Буонанотте, 43, Жоао Педро, 90+2

Вилучення: Галлахер, 45

3 грудня. 16:00. Лондон. Стадіон «Стемфорд Брідж»

• Перемога підняла Челсі на десяте місце в турнірній таблиці АПЛ з 19 очками в активі.
  • У наступному матчі чемпіонату Англії лондонський клуб зіграє на виїзді проти Манчестер Юнайтед. Гру заплановано на 6 грудня. Початок о 22:15.
  • Михайло Мудрик в поточному сезоні провів за Челсі 12 поєдинків в усіх офіційних турнірах, у яких забив два голи.
  • Transfermarkt оцінює українця в 45 мільйонів євро.