Нульова нічия між Колосом та Оболонню: в першому матчі дня голів не забивали

271
Колос – Оболонь. Фото: УПЛ
У матчі 16 туру чемпіонату України ковалівський Колос приймав вдома київську Оболонь. Поєдинок завершився нульовою нічиєю команд із Київщини.

Сьогодні, 2 грудня, відбувся матч 16 туру УПЛ. Ковалівський Колос у домашньому поєдинку зіграв нічию з Оболонню.

У першому таймі колектив із Ковалівки виглядав краще, створюючи більше новин, але у другому таймі кияни змогли вирівняти гру.

Проте обидві команди не змогли конвертувати свої моменти у голи. Гра завершилась сухою нічиєю.

Чемпіонат України. 16 тур

Колос – Оболонь – 0:0

2 грудня. 15:00. Ковалівка. Стадіон «Колос»

• Ковалівський клуб не програє в УПЛ вже дев'ятий поєдинок поспіль, а кияни не знають смаку перемоги вже шість ігор підряд.
  • Нічия залишила Колос на сьомому місці в турнірній таблиці з 21 очком в активі. У Оболоні наразі 14 балів та 12-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Колос зіграє на виїзді проти Чорноморця. Гру заплановано на 10 грудня. Початок о 15:00.
  • Оболонь 11 грудня поміряється силами з Динамо у виїзній грі. Матч розпочнеться о 15:00.