Дебютний гол Шевченка за Динамо: згадуємо перший результативний удар легенди українського футболу

676
Андрій Шевченко. Фото: Google
Легендарний український нападник Андрій Шевченко рівно 29 років тому забив свій перший гол на професійному рівні за киян. Сталося це у матчі проти Дніпра.

Сьогодні, але 29 років тому, 1 грудня 1994 року, у Києві Динамо здобуло перемогу над Дніпром з рахунком 4:2. Усі шість голів було забито ще в першому таймі.

Але пам’ятним поєдинок став з іншої причини – на 36-й хвилині гри свій дебютний гол за Динамо забив Андрій Шевченко.

Динамо - Дніпро – 4:2

Голи: Шаран 5, Лужний 23, Шкапенко 31, Шевченко 36 - Коновалов 8, Максимов 29

▶️Переглянути відео із дебютним голом Андрія Шевченка на професійному рівні можна за ПОСИЛАННЯМ

• Чемпіонат України сезону 1993/94 київське Динамо закінчило на першій позиції, набравши 56 пунктів.
  • Андрій Шевченко за час професійної кар'єри захищав кольори київського Динамо, італійського Мілану та лондонського Челсі.
  • Свої найкращі роки українець провів у Мілані, з яким виграв Лігу чемпіонів та «Золотий м’яч» в 2004 році.
  • За всю кар’єру український голеадор зіграв у всіх турнірах 653 матчі: 326 голів, 77 результативних передач.
  • За збірну України Шевченко провів 111 матчів: 48 голів.