«Він втратив кілька можливостей»: тренер Сандерленда розповів, чому замінив Русина у перерві матчу з Плімутом

322
Назарій Русин, фото: Google
Головний тренер англійського Сандерленда Тоні Моубрей розповів, чому замінив українського нападника Назарія Русина у перерві матчу з Плімутом (0:2).

Головний тренер Сандерленда розповів про Русина у матчі з Плімутом.

«Я зняв Русина, бо відчував, що він втратив кілька гольових можливостей. Він кілька разів забігав в офсайд, тому я вирішив випустити іншого нападника.

Всі наші форварди мають грати, інакше ми не дізнаємося, чи здатні вони забивати голи», – сказав Моубрей в коментарі для Si.com.

• Після цього Русин не потрапив до заявки на наступний матч, в якому Сандерленд поступився Хаддерсфілду (1:2).
  • У Назарія в цьому сезоні на рахунку лише одна гольова передача у дев'яти матчах Чемпіоншипу.
  • Русин перейшов до Сандерленда із Зорі на початку вересня цього року та підписав контракт до 30 червня 2027-го.