Шахтар обіграв Антверпен у останньому домашньому матчі Ліги чемпіонів: команда гарантувала собі євровесну

542
Микола Матвієнко пробиває по воротам Антверпена. Фото: ФК Шахтар
У середу, 28 листопада, Шахтар обіграв Антверпен (1:0) у домашньому матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Підопічні Маріно Пушича гарантували собі єврокубкову весну.

Шахтар обіграв Антверпен (1:0) у п’ятому турі Ліги чемпіонів.

Єдиний та вирішальний гол у матчі на 12-й хвилині забив Микола Матвієнко. Захисник точним ударом головою з меж штрафної площі суперника переправив м’яч у ворота після подачі зі штрафного від Олександра Зубкова.

Шахтар мав реальні нагоди подвоїти власну перевагу, але не розпорядився ними.

На 41-й хвилині зустрічі Георгій Судаков зіграв на добиванні, однак м'яч після його удару головою з близької відстані пройшов над поперечиною.

В другому таймі удари Іраклі Азарова та Тараса Степаненка на 56-й та 63-й хвилинах матчу відповідно взяв на себе каркас воріт.

Свою нагоду мав й Артем Бондаренко, але його постріл на 90+3-й хвилині заблокував захисник.

⚽️ Відео голу Матвієнка дивіться у нашому телеграм-каналі

Шахтар – Антверпен – 1:0

Голи: Матвієнко, 12

28 листопада. 19:45. Гамбург. Стадіон «Фолькспаркштадіон»

• Зазначимо, що Шахтар набрав дев’ять очок після п’яти матчів та став недосяжним для Антверпена на третьому місці у квартеті;
  • Таким чином, «гірники» забезпечили собі мінімум вихід у стикові матчі Ліги Європи навесні. В останньому турі Шахтар зможе поборотися за вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів;
  • 13 грудня донецький клуб протистоятиме в гостях Порту.