«Ми зіткнулися з деякими проблемами»: Шовковський прокоментував перемогу над Рухом

455
Олександр Шовковський. Фото: Google
Виконувач обов'язків головного тренера київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу киян над львівським Рухом в рамках 15 туру УПЛ.

Олександр Шовковський поділився враженнями після перемоги над Рухом (2:0):

«Перед грою ми зіткнулися з деякими проблемами. Сьогодні в нашій заявці не було Попова і Волошина. Були проблеми у Ваната, який приїхав із молодіжної збірної з невеликим ушкодженням. Зараз у нього все гаразд, і він вийшов на заміну, але його кондиції зараз не найкращі, оскільки він чотири дні майже не тренувався.

Розуміли, що нам доведеться грати з молодою амбітною командою, яка побудує свою гру за рахунок пресингу. У першому таймі, незважаючи на те, що він завершився з рахунком 2:0, ми десь програвали супернику. Але після перерви виправили свої помилки та стали діяти агресивніше», – заявив в.о. головного тренера Динамо на післяматчевій прес-конференції.

• Після перемоги над Рухом Динамо піднялося на шосту сходинку в турнірній таблиці УПЛ, набравши 22 бали за 12 поєдинків.
  • В наступному турі 3 грудня команда Шовковського на виїзді зіграє проти Миная. Початок гри о 13:00.